среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 32

Без вода „Димо Хаџи Димов“

az-cevka

Поврзани вести

Поради изведување на приклучок профил Ф-80 милиметри на улица „Димо Хаџи Димов“, без водоснабдување ќе останат дел од корисниците од истоимената улица од 12:25 часот па се до изведување на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести