среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Без вода „Ѓорги Капчев“

vodovod-i-kanalizacija-486x2721-16

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-80 милиметри на улица Ѓорѓи Капчев бр.31, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 10:30 часот па се до санирање на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести