четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 1

Без вода Јане Сандански и Московска

voda

Поврзани вести

Поради дефект во шахта на булевар Јане Сандански број 12/5, без водоснабдување ќе останат корисниците од 5 влез од 10.30 часот па се’ до санирање на дефектот.

Поради поставување на нов надземен хидрант на улица Московска број 5, без вода ќе останат корисниците од број 5 до број 7 од 10.40 часот па се’ до поставување на хидрантот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести