понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Без вода ќе останат корисници од Долно Лисиче

casa voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица 7 во селото Долно Лисиче без  вода ќе останат корисниците од истоименото населено место од 09:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести