недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода комплексот Русија

voda

Последни вести

Поради дефект во шахта на фасонски дел на водоводна мрежа на булевар АСНОМ кај спортскиот центар Јане Сандански, од вчеравечер од 21:00 часот без водa се хотелот Русија и истоимениот комплекс.

Дефектот ќе биде саниран во текот на денешниот ден.

Најчитани вести