понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Без вода корисниците кои живеат на „Востаничка“

voda

Поврзани вести

Без вода денеска е останат дел од корисниците кои живеат на улицата Востаничка број 38.

Тие ќе бидат без вода од 13 часот па се до изведувањето на приклучок.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести