недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 22

Без вода корисниците од Алекса Дундиќ

bez voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Алекса Дундиќ бб без вода ќе останат околу 100 куќи од истоимената улица.

Тие ќе бидат без вода од 11:00 часот па се до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести