среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Без вода корисниците од булеварот Борис Трајковски

voda

Поврзани вести

Пореди дефект денеска без вода ќе бидат корисниците од булеварот Борис Трајковски, краци 2, 4, 6, 8 и 10.

Тие ќе бидат без вода од 11:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести