сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Без вода корисниците од Горна Матка

voda01

Поврзани вести

Поради дефект денеска без вода ќе бидат корисниците од Горна Матка.

Тие ќе бидат без вода од 10 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести