вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Без вода корисниците од Моране

voda

Поврзани вести

Корисниците од Моране денеска ќе бидат без вода.

Тие ќе немаат вода во периодот од 09:00 до 14:00 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести