понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 17

Без вода корисниците од населба Лисиче

vodovod

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица 12-та Македонска бригада во непосредна близина на ТЦ Лисиче, од 15  до 17 часот без водоснабдување ќе останат корисниците од населбата Лисиче.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести