петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Без вода корисниците од село Љубанци

voda

Поврзани вести

Поради дефект корисниците од село Љубанци ќе останат без вода.

Тие ќе бидат без вода од 10:00 часот па се до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести