понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Без вода корисниците од Теодосиј Гологанов

voda01

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа без вода ќе останат корисниците од улица Митрополит Теодосиј Гологанов.

Тие ќе бидат без вода од 9:30 па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести