среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 47

Без вода корисниците од улица „Александар Турунџиев“

voda.jpg-500

Последни вести

Поради уличен дефект од ф-2ц на ул. „Александар Турунџиев“, прекинато водоснабдување  имаат дел од корисниците од  истата улица.

Прекинот ќе биде од 09.45 часот па се до санирање на дефектот.

 

Најчитани вести