петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Без вода корисниците од улица Благоја Гојан

nemavodasl

Последни вести

Поради изведување на водоводен приклучок профил ф-100 милиметри на улица Благоја Гојан бр.41, без водоснабдување ќе останат корисниците од истата улица од 11:30 часот па се до изведување на истиот.

Најчитани вести