среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода корисниците од улица „Христо Смирненски“

voda.jpg-500

Последни вести

Поради уличен дефект на на ул.Христо Смирненски бр. 58, денес прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците  истата улица.

Како што информираат од ЈП Водовод и канализација, прекинот ќе биде од 10:30  часот до санирање на дефектот.

 

Најчитани вести