сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 17

Без вода корисниците од улица Владимир Комаров

voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа без вода ќе бидат корисниците од улицата Владимир Комаров.

Тиеќе бидат без вода од 13 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести