вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 11

Без вода корисниците од улицата Јордан Мијалков

najvoda

Поврзани вести

Поради реконструкција на водоводна мрежа бз вода ќе останат корисниците од улицата Јордан Мијалков.

Тие ќе бат без вода до 9:00 часот па се до завршување на реконструкцијата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести