вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Без вода корисниците од улицата Козле

voda

Поврзани вести

Поради дефект на улица Козле, без вода ќе останат корисниците од истоимената улица крак 20 и крак 22.

Тие ќе бидат без вода од 10 часот па се до санирањето на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести