понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Без вода корисниците од улицата Љубош

vodoprovodnaya-voda

Поврзани вести

Корисниците од улицата Љубош во истоименото село денеска денеска ќе бидат без вода.

Тие ќе бидат без вода од 10 часот па се до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести