недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Без вода корисниците во Аеродром и Ново Лисиче

nemavodasl

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-400 милиметри на булевар Борис Трајковски во кругот на цементарница Усје, без водоснабдување ќе останат корисниците од висока зона на Аеродром и Ново Лисиче од 08:30 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести