петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Без вода улица Козара

bez voda

Поврзани вести

Поради изведување на приклучок профил ф-80 милиметри на улица Козара брoj 28 без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 1.230 часот па се’ до изведуавње на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести