четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 57

Без вода Љубош и Батинци

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1) (1)

Последни вести

Поради реконструкција на водоводна мрежа профил ф-80 милиметри односно поврзување на стара со нова мрежа во с.Љубош, без водоснабдување ќе останат корисниците од населените места Љубош и Батинци од 08:00 часот па се до завршување на реконструкцијата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести