петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 49

Без вода Македонска Косовска Бригада

vodovod-i-kanalizacija-486x27211

Последни вести

Поради дефект на приклучна цевка на булеварат Македонска Косовска Бригада, крак 38, бр.13, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимениот булевар од 11 часот па се’ до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести