четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода „Манчу Матак“

vodovod-i-kanalizacija-486x2721-16

Последни вести

Поради изведување на водоводен приклучок на улица Манчу Матак бр.19, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 14:00 часот па се до изведување на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести