понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода МНР, МНТ и ОУ „Свети Кирил и Методиј“

без вода

Поврзани вести

Поради изведување водоводен приклучок на улица Филип Втори Македонски, денска без вода, од 10 часот до завршување на работите, ќе бидат корисниците од МНР, МНТ, ОУ.„Кирил и Методи“.

 

Најчитани вести