петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода Мостарска, Галичник, Мрежичка и Рилски Конгрес

voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Галичник, раскрсница со улица Мрежичка, без вода ќе останат корисниците од улиците Мостарска, Галичник и Мрежичка од 10:30 часот ша се до санирање на дефектот.

Поради дефект на огрлица на улица Рилски Конгрес број 58, без вода исто така ќе останат корисниците од истоимената улица од 10:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести