петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода неколку скопски улици

imagesvodaaaa

Поврзани вести

Денеска без вода ќе останат дел од корисниците од улиците Радишанска и Цветан Димов, Менделеева и Ордан Чопела.

Корисниците од улица Радишанска ќе немаат вода од 10 часот па се до промената на хидрант, а корисниците на останатите улици ќе бидат без вода од 10 часот па се до санирањето на дефектот.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести