понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода неколку скопски улици

osum-casi-voda-dnevno

Поврзани вести

Поради изведување на приклучоци без вода ќе останат корисниците од улиците Трета Македонска бригада, Дримкол и Метро од 12 часот па се до завршувањето на приклучоците.

Поради дефект без вода ќе бидат и корисниците на улица Кнез Трпимир од 12:00 часот  па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести