вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Без вода неколку скопски улици

voda

Поврзани вести

Поради дефект без вода че останат корисниците на улиците Боро Тодоровиќ, Перо Наков и 520.

Тие ќе бидат без вода од 12 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести