петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода неколку скопски улици

1403200703_voda-obladaet-massoy-neobychnyh-svoystv

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок на улица Крчин број 7б, без вода ќе останат корисниците од улиците Крчин, Пијанец, дел од Леринска и дел од Милан Марковиќ.

Тие ќе биат без вода од 10:00 часот па се  до изведување на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести