петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода неколку скопски улици

voda.jpg500

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок без вода ќе останат корисниците од Новопроектирана улица и дел од корисниците од улицата Орце Николов.

Тие ќе бидат без вода од 09:40 часот па се до изведување на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести