сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода неколку скопски улици

voda

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-100 милиметри на улицата Скендер Бег Кастриоти бр.6б, без водоснабдување ќе останат корисниците  од улиците: Скендер Бег Кастриоти, Војвода Ивец, Радоја Дакич, Киро Фетак, Радослав Петковиќ и Герника од 10:30 часот па се до санирање на дефектот.

 

Најчитани вести