среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Без вода неколку улици во Гази Баба

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1) (1)

Последни вести

Поради изведување на реконструкција од стара на нова мрежа на улица 155 кај Светлост во населбата Гази Баба, без водоснабдување ќе останат корисниците од улиците 155 и 157 од 10:00 часот па се до завршување на работите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести