среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Без вода повеќе улици во Скопје

voda01

Последни вести

Поради дефект на улица Цветан Димов пред градинката, без вода ќе останат дел од корисниците од истоимената улица, дел од населбата Гази Баба и од улиците Севастополска и Стојна Стевкова.

Тие ќе бидат без вода од 10:00 часот па се до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести