недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 11

Без вода Радишанска

download (1)

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Радишанска кај ОУ „Ацо Шопов“, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 9 часот па се’ до санирање на дефектот.

 

 

 

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести