четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Без вода Реонски центар 2 кај бул. „Видео Смилевски Бато“

vodovod-i-kanalizacija-486x272

Поврзани вести

Поради санирање на дефект на водоводна мрежа на булевар „Видое Смилевски Бато“ бб, без водоснабдување ќе останат корисниците од Реонски центар со број 2 и 2а како и маркетот Тедико од 11:30 часот па се до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести