петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода с. Долно Лисиче

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1)

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-80 милиметри во с.Долно Лисиче, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоименото населено место од 13:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести