среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 14

Без вода „Сава Ковачевиќ“

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1) (1)

Последни вести

Поради дефект на вентил во шахта на улица Сава Ковачевиќ бр.48, без водоснабдување ќе останат околу 100 домаќинства од 09:00 часот па се до промена на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести