среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода село Добри Дол

voda-1

Поврзани вести

Поради чистење на резервоар денеска без вода ќе бидат корисниците од селото Добри дол.

Тие ќе бидат без вода место од 08:00 часот па се до завршување на работите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести