петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 35

Без вода село Визбегово

voda-cesma

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа во село Визбегово, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоименото населено место од 10  часот па се’ до санирање на истиот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести