недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Без вода селото Студеничани

voda

Поврзани вести

Корисниците од селото Студеничани ќе останат без вода поради санирање на шибер затворач во кругот на Пумпена Станица.

Тие ќе бидат без вода од 10:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести