петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода „Шиндаровска“

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1)

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица „Шиндаровска“ бр.28, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 11:00 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести