понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Без вода Шуто Оризари и Бутел

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1) (1)

Последни вести

Поради вршење на електричарски работи во Препумната станица Бутел, без водоснабдување ќе останат деловите на населбите Бутел и Шуто Оризари во периодот од од 08:00 до 14:00 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести