петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 34

Без вода „Топлана“ и гимназијата „Цветан Димов“

bez

Последни вести

Поради изведување на приклучок профил ф-250 милиметри на улица Лазо Трповски бб,  без водоснабдување ќе останат  дел од корисниците  од истоимената улица, Топлана и СУ „Цветан Димов“ од 9 часот па се’ до изведување на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести