недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Без вода трите руски згради на улица Варшавска

voda

Поврзани вести

Поради дефект на приклучна цевка профил ф-3 цола на улица Варшавска  во непосредна близина на трета руска зграда без водоснабдување ќе останат корисниците од трите руски згради од истоимената улица од 09,20 часот па се’ до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести