вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода ул. „Рузвелтова“

vodovod-i-kanalizacija

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Рузвелтова бр.60 без водоснабдување ќе останат корисниците од бр.52 до бр.60 од истоимената улица од 09:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести