среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Без вода ул. „Саса“

vodovod

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-100 милиметри на улица „Саса“ број 18, без водоснабдување ќе останат корисниците од населбата Пинтија од 10:30 часот па се до санирање на дефектот.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести