четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Без вода улица Бел Камен

bez voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Бел Камен број 207, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 10 часот па се до санирање на дефектот.

 

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести