четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода улица „Бел камен“

inst_g

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил Ф-80 милиметри на улица Бел Камен бб без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 13:40 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести